To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Śląskiem.

Merservice - Młodszy Inspektor ds. Administracji Sprzedaży - Katowice

Opis
<p>MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

MŁODSZY INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI SPRZEDAŻY
MIEJSCE PRACY: Katowice

Podstawowe obowiązki:
• rejestracja w systemach informatycznych kartotek klientów rozpoczynających współprace z grupą Żywiec
• aktualizacja danych podstawowych klientów oraz weryfikacja kompletności i poprawności wprowadzonych danych podstawowych
• rejestracja i aktualizacja umów marketingowych klientów w systemach informatycznych
• współpraca z działem sprzedaży, informowanie itinerariuszy o wprowadzonych zmianach w kartotekach oraz o wprowadzonych z mianach w umowach

Wymagania:
• Wykształcenie średnie
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel )
• mile widziana znajomość systemu SAP
• odpowiedzialność
• samodzielność, skrupulatność
• konsekwencja i zdyscyplinowanie w realizacji celów,
• rozwiązywanie problemów

Oferujemy:
• przeszkolenie
• pracę na pełny etat ( od poniedziałku do piątku + jedna sobota w miesiącu)
• możliwość stałej współpracy
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia - 13 zł netto/h
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

APLIKUJ! </p>
  • Dodane o 08:52, 29 maja 2019
  • Wyświetleń:14
  • ID ogłoszenia: 524327443

Ogłoszenia użytkownika Dział HR