To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Kraków.

Merchandiser Wykładanie towaru - zabawki Carrefour Zakopianka Kraków

Kraków, Małopolskie, Swoszowice Dodane o 19:32, 22 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 521818603

Witam Zainteresowanych
Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku Merchandiser-a dla dużej firmy zabawkowej.

Miejsce pracy:
Carrefour Zakopianka Kraków

Wymagania:
- książeczka sanepidowska
- ukończone 18 lat
- minimalne doświadczenie w pracy na terenie hipermarketów
- motywacja do pracy i zaangażowanie
- dyspozycyjność dwa dni w tygodniu po kilka godzin
- status studenta lub zatrudnienie w ramach umowy o pracę w innej firmie

Obowiązki:
- wykładanie towaru firmy na półkach w opisanym wyżej sklepie
- dbanie o właściwą ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów firmy

Oferujemy:
- stawka 15 zł/h brutto./ za godziny dodatkowe ( przebudowa/ inwentaryzacja) 17,50 brutto
- praca w miłej atmosferze
- elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PROMART N&D Spółka z o.o.sk z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROMART N&D Spółka z o.o.sk z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Czerniawska 2A/27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Wyświetleń:1401

Ogłoszenia użytkownika HR