To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Śląskiem.

Merchandiser mobilny / Supervisor

Opis
<p>Opis stanowiska:</p><p>Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: MERCHANDISER MOBILNY/ SUPERVISOR DUŻEJ FIRMY Z BRANŻY ZABAWKI teren Bytom, Zabrze, Gliwice</p><p> </p><p> <strong>Będziesz odpowiedzialny za:</strong></p><p> • wykładanie towaru wg standardów Klienta</p><p> • dbanie o ekspozycje w podległych halach głównie hipermarkety na terenie Śląska </p><p> • zarządzanie grupą merchandiserów (nadzór nad prawidłowym wykonywaniem serwisu) w niektórych hipermarketach na podległym terenie</p><p> • codzienna współpraca z przedstawicielem handlowym</p><p> • dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych i wszelkich wymagań Klienta</p><p> • raportowanie na temat bieżącej sytuacji w obsługiwanych sklepach</p><p> • nawiązywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych sklepów</p><p> • budowanie pozytywnego wizerunku firmy</p><p> </p><p> <strong>Nasze wymagania:</strong></p><p> • mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandisera</p><p> • minimalna znajomość branży zabawkowej</p><p> • mile widziane doświadczenie na stanowisku supervisora lub koordynatora grupy merchandiserów</p><p> • umiejętność zarządzania zespołem</p><p> • znajomość zasad pracy w hipermarketach</p><p> • własny samochód, prawo jazdy kat. B (pokrywamy koszty kilometrówki) </p><p> • książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)</p><p> • dyspozycyjność w dni powszednie</p><p> • umiejętność pracy na pakiecie Office</p><p> </p><p> <strong>Oferujemy:</strong></p><p> W zamian oferujemy:</p><p> • praca na 3 miesięczny okres próbny</p><p> • możliwość rozwoju zawodowego</p><p> • pracę w młodym zespole </p><p> • pakiet szkoleń</p><p> • umowa o pracę</p><p> • atrakcyjna forma wynagrodzenia</p><p> • dodatkowe premie i bonusy</p><p>• telefon służbowy</p><p>• karta multisport</p><p></p><p> </p><p> Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV.</p><p>&nbsp;</p><p>Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PROMART N&amp;D Spółka z o.o.sk z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.</p><p>&nbsp;</p><p>Informujemy, że Administratorem danych jest PROMART N&amp;D Spółka z o.o.sk z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Czerniawska 2A/27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.</p>
  • Dodane o 13:59, 5 czerwca 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 535015584