Firma w Szczecinie zatrudni do pracy mechanika samochodowego.

Zakres obowiązków:

  • naprawa i konserwacja pojazdów
  • diagnostyka
  • montaż części
  • wymiana opon
  • prowadzenie dokumentacji napraw pojazdów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • na początek umowa - zlecenie, docelowo umowa o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego o profilu mechanicznym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • wiedzy w zakresie napraw pojazdów samochodowych
  • znajomości branży motoryzacyjnej
  • znajomości obsługi komputera

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres podany w formularzu OLX

  • Dodane o 09:57, 16 października 2020
  • Wyświetleń:230
  • ID ogłoszenia: 634929865

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie, Niebuszewo

Ogłoszenia użytkownika Auto-Świst