Obserwuj

Mechanik wózków widłowych, koparko-ładowarek Niemcy

Brodnica, brodnicki, Kujawsko-pomorskie Dodane o 08:17, 23 maja 2019, ID ogłoszenia: 483334379

Firma Lewandowski Services jest niemiecką agencją zatrudnienia.Działamy na rynku niemieckim od dziewięciu lat, dzięki zdobywanemu doświadczeniu dokładamy codziennych starań, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Nasz kontrahent jako jeden z wiodących na świecie producentów tarcicy z drewna iglastego, zatrudnia około 800 pracowników w dwóch zakładach w Niemczech. Ze względu na ekspansję międzynarodową grupa rozwija się bardzo dynamicznie. Przyszli pracownicy znajdą ekscytujące wyzwania związane z pracą, nowoczesne warunki pracy i odpowiedzialne zadania z wszechstronnymi możliwościami rozwoju dla własnej osobowości.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowiska:

Mechanik koparko-ładowarek

Miejsce pracy: Zakład przetwórstwa drzewnego, Niemcy, okolice Monachium
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

- naprawa i konserwacja koparko-ładowarek,
- naprawa i konserwacja wózków widłowych.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- zdolności manualno-techniczne,
- biegła obsługa narzędzi i elektronarzędzi,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- samodzielność, dokładność, zaangażowanie,
- organizacja pracy,
- dyspozycyjność,
- własny samochód.

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasza oferta:

- praca w środowisku międzynarodowego koncernu produkcyjnego,
- szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki naszej branży,
- możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym, dobrze wyposażonym dziale,
- różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją,
- praca w wieloosobowym, doświadczonym zespole fachowców,
- stabilna forma zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- bardzo dobre wynagrodzenie z systemem świadczeń socjalnych obowiązujących w Niemczech,
- opieka polskiego koordynatora,
- zakwaterowanie.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

CV prosimy przesyłać przez serwis OLX lub na stronie:
www.lewandowski-services.de

Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ust. z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z póź.zm.)”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

65 zł/godz.

Brodnica, brodnicki, Kujawsko-pomorskie

Pokaż na mapie