To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Wołomin.

Mechanik w dziale produkcji - również do przyuczenia

Wołomin, wołomiński, Mazowieckie Dodane o 13:49, 3 października 2018, ID ogłoszenia: 484789328

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Mechanik w Dziale Produkcji

Opis stanowiska:

· Utrzymanie ciągłej sprawności narzędzi produkcyjnych;

· Wykonywanie przeglądów okresowych przyrządów;

· Usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń;

· Kontrola jakościowa części zamiennych do przyrządów;

· Wsparcie techniczne operatorów na stanowiskach ich pracy;

Oczekujemy:

· Znajomości budowy maszyn i narzędzi;

· Właściwej obsługi powierzonych maszyn i urządzeń;

· Umiejętności czytania rysunku technicznego i pracy z dokumentacją techniczną;

  • Mile widziane osoby po szkole technicznej do przyuczenia.

Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
· Atrakcyjne wynagrodzenie;
· Opiekę medyczną;
· Wdrożenie w zakres obowiązków;
· Przyjazną atmosferę.

Chętne osoby proszone są o wysłanie CV za pomocą OLX.

Wyświetleń:504
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

Składanie kartoników od zaraz

Produkcja

wczoraj
14:57

Brygadzistka/Lider zmiany

Produkcja

wczoraj
14:48

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika