To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanik / blacharz / lakiernik w Łódź.

Mechanik samochodowy

Łódź, Łódzkie, Bałuty Dodane o 23:13, 30 listopada 2018, ID ogłoszenia: 473926900
3 000 - 5 900 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Opis stanowiska:
przeprowadzanie napraw i przeglądów pojazdów
diagnostyka stanu technicznego pojazdów
serwis klimatyzacji, opon,
przeprowadzanie jazd próbnych

Wymagania:
Wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów;
Wykonywanie diagnostyki pojazdów;
Dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek;
Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności;
Przestrzeganie zasad BHP;
Przestrzeganie zasad pracy ustalonych w zakładzie;

Co oferujemy:
Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

Tel Kontaktowy prosze o sms
792 - pokaż numer telefonu -
790 - pokaż numer telefonu -
Wyświetleń:1541