To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanik / blacharz / lakiernik w Pomorskiem.

Mechanik samochodowy

Władysławowo Dodane o 18:48, 17 października 2017, ID ogłoszenia: 365179378

W związku z rozwojem firmy Auto Centrum Kohnke zatrudni pracownika na stanowisko mechanika samochodowego.

Zadania:
+ naprawy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych
+ diagnoza awarii i usterek
+ bieżące czynności eksploatacyjne ( wymiana opon, obsługa okresowa, serwis klimatyzacji etc. )

Czego oczekujemy:
+ doświadczenia na podobnym stanowisku
+ samodzielności
+ rzetelności
+ zaangażowania
+ komunikatywności
+ prawa jazdy kat. B ( dodatkowym atutem byłoby prawo jazdy kat. C )

Co oferujemy:
+ umowę o pracę
+ pewność zatrudnienia
+ możliwość rozwoju osobistego
+ pewne wynagrodzenie
+ bardzo dobre warunki pracy

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 662 - pokaż numer telefonu - .

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Wyświetleń:5