To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Lublin.

Mechanik (branża lotnicza)

Lublin, Lubelskie Dodane o 12:11, 10 maja 2019, ID ogłoszenia: 525763012
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad
60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.
Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze
wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta, spółki join venture dwóch światowych liderów w branży lotniczej,
poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Serwis najnowszej generacji silników samolotowych
• Diagnozowanie usterek i ich naprawa
• Montaż oraz demontaż wybranych części silników
• Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym obszarze

Oczekiwania
• Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego lub mechanika przemysłowego
Znajomość języka angielskiego (B1/B2)
• Wysoka motywacja do rozwoju w kierunku mechanika lotniczego
• Gotowość do wyjazdów szkoleniowych w pierwszym okresie zatrudnienia

Oferta
• Zatrudnienie w nowej firmie o znanej, prestiżowej marce z branży lotniczej
Pakiet relokacyjny na pokrycie kosztów związanych z podróżą i zakwaterowaniem
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
Ogromne szanse rozwoju, zyskania nowych kwalifikacji i certyfikatów z zakresu mechaniki lotniczej
• Kilkumiesięczne szkolenie wdrożeniowe w kraju oraz za granicą pod opieką najlepszych inżynierów w branży lotniczej
Intensywny kurs technicznego języka angielskiego
• Możliwość pracy z najnowocześniejszymi silnikami lotnictwa cywilnego
• Pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. pakiet sportowy, prywatne ubezpieczenie grupowe, bony Sodexo
• Elitarne miejsce pracy z najlepszym zespołem mechaników z branży lotniczej
DOCELOWE MIEJSCE PRACY: ŚRODA ŚLĄSKA

Zachęcamy również do polecania osób, które mogą być zainteresowane naszą ofertą (kontakt: 660 - pokaż numer telefonu - )
Wyświetleń:802
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Pracownik działu back office

Administracja biurowa

dzisiaj
09:32

Stażysta w dziale HR

HR

dzisiaj
09:02

Technik ds. Lutowania