Obserwuj

Mechanik

Bolszewo, wejherowski, Pomorskie Dodane o 14:14, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 475581625

Grupa Balex Metal to międzynarodowa organizacja z listy Top 100 Polskich Firm, posiadająca 4 zakłady produkcyjne oraz sieć sprzedaży w 10 krajach Europy.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Bolszewo k/ Wejherowa

GŁÓWNE ZADANIA OSOBY NA TYM STANOWISKU TO:
- Diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn
- Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych
- Realizacja okresowych przeglądów urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem prewencji
- Udział w aktualizacji i tworzeniu dokumentacji technicznej maszyn
- Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny i narzędzia
- Raportowanie interwencji w aplikacji Utrzymania Ruchu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- Wykształcenia min. zawodowego
- Podstawowej wiedzy technicznej z zakresu mechaniki i eksploatacji maszyn
- Sumienności oraz zaangażowania w pracę
- Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie u producenta – lidera na rynku o ugruntowanej jakości produktów,
- Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- Szkolenia produktowe,
- Możliwość pracy na nowoczesnym systemie klasy ERP,
- Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku 'APLIKUJ'

lub za pomocą strony https://balex.eu/praca-w-balex-metal/oferty-pracy

Ogłoszenia użytkownika Balex Metal

od 2 770 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Operator Maszyn (Tomaszów Mazowiecki)