To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Poznań.

Masz uprawnienia na wózek widłowy, szukasz stałej pracy? Zapraszamy!

Poznań, Wielkopolskie, Szczepankowo Dodane o 13:09, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 482398555

Arvato Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego
(Praca w Żernikach z bezpłatnym dojazdem)

Zadania:
- kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
- przyjęcie towaru
- załadunek/rozładunek towaru
- transport palet po obszarze magazynowym
- inne prace magazynowe

- Oczekiwania:
- dokładność i odpowiedzialne podejście do pracy
- dyspozycyjność - praca 2-zmianowa,
- motywacja i chęć pracy na stałe
- uprawnienia na wózek widłowy i min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
- od samego początku bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie wieloskładnikowe: podstawa oraz premia
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z Ronda Rataje
- pakiet socjalny oraz stabilne zatrudnienie w rzetelnej firmie
- możliwość długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Wyświetleń:430

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Młodszy analityk danych HR

Administracja biurowa

4 gru