To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Wadowice.

Marmator zatrudni: Kosztorysant budowlany

Wadowice, wadowicki, Małopolskie Dodane o 16:12, 22 lutego 2019, ID ogłoszenia: 509049834
3 500 - 7 000 zł/mies.

Kosztorysant Budowlany

Miejsce pracy: Oświęcim

Obowiązki:

  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie wycen/ kosztorysów zgodnie z projektem
  • wykonywanie obmiarów
  • przygotowywanie ofert
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie - celem efektywnego przygotowania wycen

Wymagania:

  • znajomość programów kosztorysowych (Norma, Zuzia)
  • umiejętność kosztorysowania
  • doświadczenie w zakresie wyceny robót budowlanych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • znajomość branży budowlanej
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej i przyjaznej firmie
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności (indywidualnie ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej)
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy firmy.

Mile widziany kontakt telefoniczny:

Mateusz - 604 - pokaż numer telefonu -

Mariusz - 604 - pokaż numer telefonu -

Zobacz nas na You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=MwSymv2GTks

www.marmator.pl

Praca od zaraz!

Dołącz do Najlepszych!

Wyświetleń:31
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika MARMATOR BUDOWNICTWO

Zlecę malowanie szkoły MARMATOR

Budowa / remonty

26 lut

Magazyniera/Kierowcę KAT. B

Kierowca / kurier

25 lut

od 16 zł/godz.do 20 zł/godz.

od 18 zł/godz.do 25 zł/godz.

od 3 500 zł/mies.do 7 000 zł/mies.

od 3 000 zł/mies.do 5 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika