Obserwuj

Managera Klubu Fitness EMS + EMA

Kraków, Małopolskie, Grzegórzki Dodane o 11:16, 1 maja 2019, ID ogłoszenia: 508813705

Do nowo powstającego klubu fitness z EMS + EMA, poszukujemy osoby dla której pasją jest zdrowy tryb życia, na stanowisko:

Managera Klubu Fitness

Opis stanowiska:
§ współtworzenie klubu od podstaw
§ współudział w doborze i zakupie wyposażenia klubu
§ opracowanie polityki cenowej
§ efektywna organizacja własnej pracy i podległych pracowników
§ dbałość o pozytywne relacje z personelem i klientami
§ przestrzeganie i kontrola realizacji planów sprzedażowych ustalonych przez Zarząd
§ dbałość o dobry wizerunek klubu

Wymagania:
§ minimum 2 letnie doświadczenie w branży fitness
§ umiejętność zarządzania zespołem
§ wysoka kultura osobista i odpowiednia prezencję
§ łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
§ umiejętność trafnej analizy potrzeb klienta
§ prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
§ stabilne warunki zatrudnienia
§ atrakcyjne wynagrodzenie
§ perspektywę rozwoju zawodowego
§ samodzielność
§ rodzinną atmosferę

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Izabela

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kraków, Małopolskie, Grzegórzki

Pokaż na mapie