Magazynier z UDT - praca stała, od 2 800 zł ’na rękę’ wzwyż!

Dla Naszego Klienta prowadzacego magazyn w Szczecinie - Dąbiu, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• przyjmowanie dostaw towaru i rozmieszczanie go w magazynie z wykorzystsaniem wózka widłowego,
• kompletowanie towarów do wysyłki dla klientów,
• praca 3-zmianowa,

Wymagania:
• doświadczenie w pracy magazyniera,
• gotowość do pracy na 3 zmiany,
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
• mile widziana książeczka sanepidowska.

Pracodawca oferuje:
• umowę o pracę na stałe na pełen etat - bezpośrednio u pracodawcy, nie przez agencję,
• wynagrodzenie ’na rękę’ - od 2800 zł netto wzwyż,
• możliwość wypracowania extrapłatnych nadgodzin - dla zainteresowanych,
• pozapłacowe benefity - Multisport, opieka medyczna, premie świąteczne,
• stabilną pracę w małym zespole i dobrej atmosferze, w miejscu, gdzie wszyscy pracownicy się znają.
  • Dodane o 17:24, 15 września 2020
  • Wyświetleń:240
  • ID ogłoszenia: 628702741
Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie, Dąbie

O firmie
Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp z o o