Obserwuj

Magazynier - Wrocław - 19zł/h

Wrocław, Dolnośląskie, Fabryczna Dodane o 10:01, 27 listopada 2018, ID ogłoszenia: 460373031

GRUPA AKCJA JOB
ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego Klienta poszukuje osób do:
CZYNNOŚCI MAGAZYNOWYCH

Miejsce: Wrocław

Zadania:

• segregacja towaru
• kompletacja towaru i zamówień
• drobne czynności porządkowe

Wymagania:

• dyspozycyjność
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• rzetelność, sumienność

• uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• stawkę 19 zł brutto/godz.
• pracę w godz. 7.00 -15.00; 9.00-17.00
• możliwość nawiązania dłuższej współpracy z agencją pracy
tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Izabela

Brak zdjęcia

3 800 zł/mies.

MAGAZYNIER ... / wlkp

Magazynier

4 gru

15 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Wrocław, Dolnośląskie, Fabryczna

Pokaż na mapie