Obserwuj

Magazynier-wózki widłowe

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 10:41, 21 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 298318452

W związku z dynamicznym rozwojem , firma produkcyjna Niczuk Metall-PL działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo

nr referencyjny PM/01/2019
praca w systemie dwuzmianowym

Opis stanowiska:
- załadunek i rozładunek towarów oraz kompletowanie zamówień dla klientów,
- przyjmowanie i wydawanie towaru,
- dbanie o powierzony sprzęt firmowy-urządzenia, maszyny.

Wymagania:
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- uczciwość, odpowiedzialność,
- dobra organizacja pracy oraz nastawienie na działanie,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków akumulatorowych
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowę o pracę,
- transparentne warunki wynagrodzenia,
- atrakcyjne pakiety socjalne (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci),
- dofinansowanie (do 50%) do biletów do filharmonii i teatru,
- ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne dla Ciebie jak i całej rodziny,
- kartę benefit,
- transport pracowników do firmy Niczuk Metal-PL.

OŚWIADCZENIE
W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko magazyniera. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę Niczuk Metall-PL Spółka Jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Beata

Brak zdjęcia

Ślusarz- Monter

Produkcja

8 sty

Pracownik techniczny/ gospodarczy