Obserwuj

MAGAZYNIER umowa zlecenie

Łódź, Łódzkie, Widzew Dodane o 11:06, 15 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 491479659

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością

Nr ref.: M/Łódź/122018/EK

Interesujesz się sportem?
Chcesz pracować w młodym, postępowym zespole?
Stawiasz na swój rozwój?
Ta praca jest właśnie dla Ciebie!!

Nasza oferta:
- umowa zlecenie!
- praca w systemie jednozmianowym
- wiele atrakcyjnych benefitów poza płacowych
- możliwość podjęcia pracy od zaraz u zaufanego pracodawcy
- możliwość awansu i rozwoju, liczne szkolenia

Zadania:
- przyjęcie towaru na magazyn
- praca przy pomocy tabletu, komputera, skanera
- przygotowanie zamówień do wysyłki
- kompletacja zamówień i ich rozlokowanie na magazynie

Wymagania:
- komunikatywność
- zainteresowanie sportem
- zaangażowanie w pracę
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- nie wymagamy doświadczenia, jedynie chęci do podjęcia pracy
- mile widziane doświadczenie na wózkach widłowych :)

SUPER ATMOSFERA! Nie czekaj prześlij CV!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji używając przycisku na dole strony lub osobiście w naszym biurze na ul. Tomaszowskiej 7.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Job Impulse

od 2 600 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

od 2 400 zł/mies.do 3 050 zł/mies.

od 2 400 zł/mies.do 3 600 zł/mies.

Brak zdjęcia

od 2 300 zł/mies.do 3 000 zł/mies.

od 2 380 zł/mies.do 2 980 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Łódź, Łódzkie, Widzew

Pokaż na mapie