MAGAZYNIER, umowa o pracę - pełny etat!

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 19 lat. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Naszą przewagą konkurencyjną są profesjonalnie przygotowani do pracy doradcy handlowi oraz własne centrum logistyczne o powierzchni 4300 m2.

Obecnie do naszego Działu Logistyki poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazynier.

Obowiązki:
- obsługa przyjęć do magazynu,
- załadunek i rozładunek towaru;
- kompletowanie zamówień,
- sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym,
- składowanie materiałów w magazynie zgodnie z zasadami magazynowania i znakowania,
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych,
- ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
- 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie,
- zaangażowanie, skrupulatność, kreatywność,
- nastawienie zadaniowe,
- znajomość procesów magazynowych,

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

- doświadczenia w pracy na wysokim składzie ( 9 metrów wózki boczne),
- praca w Rudzie Śląskiej
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- comiesięczne premie,

- dofinansowanie do pakietów sportowych,

- przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole,

- pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy,

- przyjazne środowisko pracy: kawa, herbata i owocowe wtorki.

  • Dodane o 16:49, 19 maja 2020
  • Wyświetleń:21062
  • ID ogłoszenia: 485026579

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Ruda Śląska, Śląskie