Obserwuj

Magazynier Świecko/Słubice

Świecko, słubicki, Lubuskie Dodane o 10:47, 25 września 2018, ID ogłoszenia: 484521524

Grupa FIEGE jest jedną z największych prywatnych firm w Europie specjalizującą się w logistyce kontraktowej. Projektujemy, wdrażamy i obsługujemy zintegrowane łańcuchy dostaw dla Klientów z różnych branż. Zatrudniamy 10 500 osób. Posiadamy 160 oddziałów w 18 krajach. Wyznaczamy standardy w zakresie usług logistycznych.

Oferujemy:
-Umowa o pracę, stabilne zatrudnienie, zmiany dzienne od poniedziałku do piątku

-Bezpłatną prywatną opiekę medyczną, możliwość    skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie, paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, imprezy integracyjne, nauka języka angielskiego, dofinansowanie do wyjazdów

-Możliwość awansu zawodowego na stanowisko Lidera lub Kierownika zmiany

-Wynagrodzenie od 2750 zł brutto + średnia premia 20 % miesięcznego wynagrodzenia z gwarantowaną minimum 1 podwyżką w ciągu roku

-Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego na magazynie wysokiego składowania

Nasze wymagania:
-Dyspozycyjność
-Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
-Uprawnienia na wózki widłowe - w związku ze zmianą przepisów skutkujących wymogiem posiadania uprawnień UDT jeśli takich nie masz nasza firma zapewni Ci szkolenie!
-Umiejętność pracy w zespole
-Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
na wysokim składzie

Opis stanowiska:
-Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu
oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury
magazynowe
-Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni
magazynu
-Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność
za powierzone mienie
-Prowadzenie prostych czynności administracyjnych
związanych z gospodarką magazynową
-Informowanie przełożonego o występujących
nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Natalia Nuckowska

Asystent ds. Jakości

Administracja biurowa

11 paź

Lider Zmiany Magazynu

Magazynier

11 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 750 - 3 840 zł/mies.

Świecko, słubicki, Lubuskie

Pokaż na mapie