Obserwuj

Magazynier – Sprzedawca

Łódź, Łódzkie, Polesie Dodane o 13:25, 14 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 409629205

Firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku, związana ze sprzedażą hurtową granitów i marmurów, zatrudni na stanowisku: Magazynier - Handlowiec.

Zadania:
 obsługa klienta hurtowego i detalicznego
 obsługa przyjęć/ wydań magazynowych
 załadunek/ rozładunek towarów handlowych

Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie
 Umiejętność pracy w zespole
 Dyspozycyjność
 Odpowiedzialność
 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
 Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0
 Mile widziane osoby ze statusem emeryty lub rencisty

Oferujemy:
 Umowę o pracę
 Stabilne warunki zatrudnienia
 Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników sprzedaży

Oferty cv, zdjęcie, list motywacyjny prosimy kierować na adres mailowy z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »

Łódź, Łódzkie, Polesie

Pokaż na mapie