To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Sosnowiec.

Magazynier, Sosnowiec - Abra S.A.

Sosnowiec, Śląskie Dodane o 15:34, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 483105303
Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Sosnowiec

Jeżeli:
• Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole
• Jesteś odpowiedzialny i sumienny
• Masz dobrą kondycję fizyczną
• Posiadasz uprawnienia na wózki wysokiego składowania
• Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu
• Odpowiada Ci praca w systemie dwuzmianowym

A jeśli do tego jeszcze:
• Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny ,zaangażowany i masz chęć do pracy
• Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

Dołącz do nas.

Twoje zadania:
• załadunek oraz rozładunek towarów
• przyjmowanie dostaw i ich składowanie
• dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy:
• Umowę o pracę – pełny etat
• Stabilne zatrudnienie
• Stałe wynagrodzenie (dodatkowo system premiowy po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)
• Szkolenie stanowiskowe

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Wyświetleń:1497
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Abra S.A.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika