To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Sosnowiec.

Magazynier / Sosnowiec

Sosnowiec, Śląskie Dodane o 09:08, 22 marca 2018, ID ogłoszenia: 417198233
2 800 - 3 200 zł/mies.

DTS Transport Sp. z o.o. - lider na rynku kompleksowych usług Home Delivery, nowoczesnych rozwiązań transportowych i logistycznych.
Poszukujemy osób potrafiących współpracować w grupie, które chciałyby wzmocnić swoją osobą nasz zespół.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zapraszamy osoby:
· Zmotywowane do pracy,
· Dobrze zorganizowane i skrupulatne,
· Gotowe do podjęcia pracy w systemie zmianowym
(6-14, 14-22, 22-6),
· Posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku
(około 1 rok),
· Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży transportowej.

Twoje obowiązki:
· Obsługa przesyłek,
· Kontrola towaru,
· Raportowanie rozbieżności,
· Przestrzeganie procedur i przepisów BHP,
· Dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy.

Oferujemy:
· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
· Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia,
· Możliwość korzystania z pakietu socjalnego,
· Miłą atmosferę pracy,
· Szkolenia stanowiskowe,
· Możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV
lub kontakt telefoniczny Michał: 517 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:1787
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Michał

Brak zdjęcia

Podwykonawca Transport HD Poznań

Franczyza / Własna firma

wczoraj
12:57

Pracownik Obsługi Klienta w dziale Transportu - Wałbrzych

Obsługa klienta / call center

wczoraj
11:34

19 zł/godz.

Podwykonawca Transport HD Bydgoszcz

Kierowca / kurier

15 cze

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika