To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Poznań.

MAGAZYNIER sklepu internetowego z dekoracjami na przyjęcia

Poznań, Wielkopolskie, Piątkowo Dodane o 15:21, 20 lipca 2018, ID ogłoszenia: 404176909
3 000 - 5 000 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Grupa KoKa, lider na rynku e-commerce poszukuje kandydata na stanowisko MAGAZYNIERA magazynu sklepu internetowego z dekoracjami na przyjęcia.

Oferujemy pracę dla młodej, dynamicznej osoby, która chce się rozwijać w tej branży, jest zmotywowana i zaangażowana w powierzone obowiązki. Traktuje pracę odpowiedzialnie i poważnie.
Chce pracować w młodym i zgranym zespole, rozwijać się i awansować, w przyszłości objąć stanowisko Kierownika Magazynu.
Praca jest jednozmianowa od poniedziałku do piątku w Suchym Lesie k/Poznania.
Prosimy o poważne, przemyślane oferty.

Opis stanowiska:

-dbanie o terminową realizację zamówień
-przyjęcie oraz wydanie towaru z i do magazynu
-dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie
-kontrolowanie stanów magazynowych i utrzymywanie porządku na magazynie
-współpraca z pozostałymi osobami pracującymi na magazynie i w innych działach firmy

Wymagania:

-konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność współpracy z zespołem
-samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
-odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prosimy o składanie CV poprzez formularz OLX z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz. W przesłanych CV, prosimy o dołączenie poniższej klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyświetleń:3391