To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Magazynier Rybnik XBEST.PL - umowa o pracę

Opis
<p>XBEST.PL dostawca kabli i akcesoriów światłowodowych, w związku z nieustannym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER
</p><p>
</p><p>Miejsce pracy: Rybnik Orzepowice /śląskie/

Zadania:
• odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw, w tym rozładunek towaru, rozmieszczenie go w magazynie,</p><p>• przygotowywanie towaru dla klienta,
• wyładunek dostaw kontenerowych, prace magazynowe,
• utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i porządkowym magazynów.

Wymagania:
• dyspozycyjny mężczyzna,
• zaangażowanie i chęć do pracy,
• pracowitość, sumienność,
• odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:
• umowę o pracę w 1 zmianowym systemie pracy,
• stałe wynagrodzenie.

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”</p>
  • Dodane o 09:58, 27 sierpnia 2019
  • Wyświetleń:30
  • ID ogłoszenia: 427272073

Ogłoszenia użytkownika Xbest pl