To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Błonie.

Magazynier - Pracownik kompletacji zamówień

Błonie, warszawski zachodni, Mazowieckie Dodane o 09:43, 13 marca 2018, ID ogłoszenia: 415560457
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Business Line Support dla firmy dostarczającej rozwiązania logistyczne dotyczące przyjmowania, przechowywania, konfekcjonowania i transportu towarów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie, Pass

Zadania
• rozładunek i przyjmowanie dostaw zgodnie z procedurami
• kompletacja towaru do wysyłki
• pakowania towaru
• obsługa systemu WMS (zamykanie zleceń w systemie)
• kontrola ilościowa i jakościowa przesyłek

Oczekiwania
• dokładność, sumienność, odpowiedzialność
• dbałość o towar klienta
• umiejętność obsługi urządzeń skanujących
• umiejętność pracy w zespole

Oferta
• umowa o pracę
• wynagrodzenie stałe plus premiowe wynikowe
• karta Multisport
• bogaty Fundusz Świadczeń Socjalnych
• możliwość uzyskania uprawnień operatora wózków widłowych wysokiego składu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wyświetleń:826

Ogłoszenia użytkownika Business Line Support

Specjalista ds. obsługi klienta

Administracja biurowa

6 cze