Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Magazyniera.

Miejsce pracy: Porosły

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • gwarancję bezpłatnych, ciepłych posiłków regeneracyjnych oraz odzieży roboczej,
  • wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw,
  • kompletacja towaru do wywozu,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,
  • prace magazynowe.

Wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub otwartość do jej wykonania, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).

Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

  • Dodane o 11:12, 22 października 2020
  • Wyświetleń:376
  • ID ogłoszenia: 634690493

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja