Obserwuj

Magazynier (Operator Wózków Widłowych)

Kraśnik, kraśnicki, Lubelskie Dodane o 17:09, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498706983

Jeden z wiodących producentów granulatu z tworzyw sztucznych, zatrudniający blisko 200 osób poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego mieszczącego się kilka kilometrów od KRAŚNIKA osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER
(Operator wózków widłowych)

OFERTA:

• MIEJSCE PRACY: Trzydnik Duży / obok Kraśnika,
• WYNAGRODZENIE: 2900 zł – 3500 zł brutto,
• SYSTEM PRACY: trzyzmianowy, praca w ruchu ciągłym,
• UMOWA O PRACĘ w zakładzie produkcyjnym.

ZADANIA:

• przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich kompletności,
• rozładunek i transport wewnętrzny na produkcję,
• wystawianie dokumentacji magazynowej,
• zapewnienie terminowości dostarczanych na produkcję materiałów,
• utrzymywanie porządku w magazynie.

Oczekiwania pracodawcy:

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• uczciwość i dbałość o powierzone mienie,
• umiejętność pracy na komputerze

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX lub kontakt z naszym biurem.

BKM Consulting
ul. Wojciechowska 5A,
20-704 Lublin

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie Klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę BKM Consulting dla celów prowadzenia AKTUALNEJ rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dołączoną do ogłoszenia lub zamieszczoną na stronie administratora.

Dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę BKM Consulting dla celów prowadzenia PRZYSZŁYCH rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Informacja o przetwarzaniu Danych Osobowych:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BKM Consulting, ul. Wojciechowska 5A, 20-704 Lublin,
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Pan/Pani aplikuje, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Pani odrębnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.
• dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych nie będą przetwarzane w innym celu niż przy procesach rekrutacyjnych realizowanych przez administratora .
• dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym bierze Pan/Pani udział, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Pani osobnej zgody również przez czas trwania przyszłych rekrutacji (nie dłużej niż przez 36 miesięcy – 3 lat), w każdym razie nie dłużej niż do dnia wycofania zgody.
• Pani/Pana dane osobowe przy realizacji rekrutacji będą poddawane procesowi profilowania w formie zwykłej (nie zautomatyzowanej). Administrator w celu realizacji rekrutacji używa kryteriów wyszukiwania tzw. tagów przez co zyskuje zbiór kandydatów spełniających kryteria dotyczące rekrutacji. Profilowanie danych dotyczą takich kryteriów jak: nazwa stanowiska (hierarchia), specjalizacja stanowiska (doświadczenie), nazwa firmy w której kandydat pracuje, poziom wykształcenia, poziom znajomości języka obcego, miejsce zamieszkania lub preferowane miejsce zatrudnienia, branża w której kandydat pracuje, dodatkowe umiejętności (np. obsługa programów komputerowych, umiejętności techniczne, inne), uprawnienia (np. spawanie, wózki widłowe, suwnice, eksploatacyjne i dozorowe, inne). Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu względem profilowania jakiego dokonuje administrator.
• podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Pana/Pani zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy, ustawy z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.
• zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesach rekrutacji nie będzie możliwy.
• odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu (obsługa IT, obsługa prawna, dostawca oprogramowania); potencjalni pracodawcy,
• przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych .
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Pani / Pana udziału w procesie rekrutacji. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w BKM Consulting prosimy o kontakt z biurem.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Tomasz

Asystent ds. administracji sprzedaży

Administracja biurowa

10 gru

od 3 200 zł/mies.do 3 900 zł/mies.

Asystent w Dziale Zakupów / Zaopatrzenia

10 gru

od 2 600 zł/mies.do 3 100 zł/mies.

od 2 600 zł/mies.do 3 000 zł/mies.

Brak zdjęcia

Mechanik w zakładzie produkcyjnym

Mechanik / blacharz / lakiernik

5 gru

od 3 300 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

2 900 - 3 500 zł/mies.

O firmie

Firma BKM Consulting powstała 19 lat temu jako firma wspierająca działania w zakresie HR. W przeciągu tych kilkunastu lat wyspecjalizowała się jako agencja rekrutacyjna i headhuntingowa działająca na rynku lubelskim. W zakresie projektów doradztwa personalnego, prowadzonych przez firmę BKM Consulting w przeciągu 19 lat możemy zaliczyć kilkaset rekrutacji niemalże na wszystkie szczeble herarchii, ocenę kilku tysięcy kandydatów i pracowników, stworzenie kilkunastu systemów ocen pracowniczych, pomoc kilkuset osobom w procesach outplacementu indywidualnego i grupowego oraz kilku innych procesów HR. Firma BKM Consulting swoje działania specjalizuje w budowaniu strategii personalnych w zakresie:

- rekrutacji i selekcji,
- reaserchingu (headhuntingu),
- doradztwa personalnego,
- assessment i development centre,
- analiz psychologicznych
- procesów outplacemet
- ocen okresowych
- wyznaczania luk kompetencyjnych
- szkoleń.

Ze względu na skupienie działań na terenie województwa lubelskiego i województw ościennych posiada wysoką specjalizację doradzając firmom działającym i rozwijającym się na naszym rynku, wykorzystując potencjał dostępnych kandydatów oraz uniwersytetów kształcących rocznie ponad kilka tysięcy studentów.
... czytaj więcej