To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Łubna.

Magazynier – operator wózków widłowych

Łubna, piaseczyński, Mazowieckie Dodane o 12:16, 31 lipca 2018, ID ogłoszenia: 441434865

Jesteśmy spółką z Grupy OEX posiadającą ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łubna (pod Piasecznem)

Zakres obowiązków:
• obsługa wózków widłowych
• przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentów magazynowych
• zapewnianie szybkiego przejęcia towaru i dobrego magazynowania
• kompletowanie towaru do wysyłki
• pakowanie przygotowanych zestawów towarów
• dbałość o porządek w miejscu pracy i dobry wizerunek firmy
• wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z działalnością firmy

Oczekiwania:
• minimum średnie wykształcenie
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• dobra znajomość przepisów BHP/ POPŻ
• prawo jazdy kat. B
• znajomość procedur postępowania z towarem na magazynie
• znajomość zagadnień związanych z ruchem towarów na magazynie i przepływem dokumentacji magazynowej
• komunikatywność, skrupulatność oraz punktualność
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy oraz premii, której wysokość zależy od uzyskanych wyników
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• system pracy dwuzmianowy
• dostęp do benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.
• pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Wyświetleń:985
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika dział HR

Specjalista ds. sprzedaży w salonie

Obsługa klienta / call center

31 lip

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika