Obserwuj

Magazynier/Operator wózka widłowego (OP)

Dobrodzień, oleski, Opolskie Dodane o 11:20, 5 listopada 2018, ID ogłoszenia: 491407276

Grupa Akcja Job
EUROPAK - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 19097

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

MAGAZYNIERA
Miejsce pracy: DOBRODZIEŃ

Zakres zadań:
• dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
• załadunek i rozładunek materiałów płytowych i akcesoriów do produkcji mebli
• obsługa wózków widłowych
• przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją

Wymagania:
• ukończony kurs i umiejętność obsługi wózka widłowego
• doświadczenia na podobnym stanowisku
• zaangażowania w realizację powierzonych zadań
• odpowiedzialności za wykonywaną pracę

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• wynagrodzenie – od 3200 do 3400 zł brutto
• stabilne zatrudnienie i wypłatę zawsze w terminie
• pracę od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agnieszka

Brak zdjęcia

Spawacz Zbrojeń Francja

Praca za granicą

16 lis

4 200 zł/mies.

3 880 zł/mies.

2 900 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 200 zł/mies.

Dobrodzień, oleski, Opolskie

Pokaż na mapie