Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier Miejsce pracy:Nowa Wieś Wrocławska

Obowiązki:

  • przyjmowanie i kontrola dostaw,
  • transport na miejsca regałowe,
  • przygotowanie wysyłek zgodnie z zamówieniem,
  • organizacja pracy magazynu.

Wymagania:

  • znajomość SAP moduł WM,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • operatywność i dynamizm w działaniu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w nowo powstałej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie,
  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych,
  • stale rozwijany pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, miejsce parkingowe, dofinansowanie do przejazdów, dofinansowanie do karty sportowej),
  • atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych umożliwiający uzyskanie extra premii za polecanie kandydatów do pracy,
  • wynagrodzenie stałe + miesięczny system premiowy,
  • umowę o pracę – stabilne zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą, w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

A w razie zainteresowania w uczestnictwie również w innych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę dodatkowo: "Zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

  • Dodane o 09:15, 15 października 2020
  • Wyświetleń:84
  • ID ogłoszenia: 634690815

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik

Olga

jest online Na OLX.pl od wrz 2020 Ogłoszenia użytkownika
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska, wrocławski, Dolnośląskie

Ogłoszenia użytkownika Olga