To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Olszowa.

Magazynier - Logistyk - OD ZARAZ!! UMOWA O PRACĘ

Olszowa, strzelecki, Opolskie Dodane o 21:21, 20 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 519945799
2 700 - 3 400 zł/mies.

Szukasz pracy na magazynie? Świetnie trafiłeś/aś!

Obecnie poszukujemy MAGAZYNIERA- LOGISTYKA do nowoczesnego centrum dystrybucji w Olszowej

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózek widłowy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lecz NIE wymagane!,
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania lecz NIE wymagane!

ZADANIA:

  • Rozładunek, załadunek i kompletacja zamówień,
  • Rozmieszczanie towarów na magazynie,
  • Przygotowanie towarów do wysyłki,
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej,

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia bezpośrednio z zakładem!
  • Praca w systemie 1-zmianowym od 8-16,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • Nagrody roczne,
  • Świadczenia z ZFŚS,

Wyślij do nas swoje CV, oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty pracy! :)

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ( RODO):

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest Agencja Zatrudnienia JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 27.
  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła / przekazał/ a Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
  • W przebiegu procesu rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane Klientom Joblab, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych, o czym zostanie Pan/ Pani poinformowany/a.
  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
  • Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  • Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
  • Firma nie posiada administratora danych osobowych, w związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro (małpka) joblab.pl

Przesyłając do nas swoją aplikację jednocześnie, wyraża Pan/ Pani zgodę na powyższe oraz:

  • przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi obecnie.
  • przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.
  • przekazanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej Klientom firmy, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.”

Wyświetleń:578

Ogłoszenia użytkownika Magda

Brak zdjęcia

od 3 500 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

od 2 900 zł/mies.do 3 800 zł/mies.