To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Warszawa.

Magazynier (lekka praca) - 3000 zł netto

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 20:11, 11 października 2018, ID ogłoszenia: 483605315
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta, lidera na rynku producentów sprzętu elektronicznego, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Bieżące zamawianie potrzebnych artykułów (części do sprzętu elektronicznego)
• Zapewnienie stałej dostępności wszystkich potrzebnych części
• Przyjmowanie dostaw, rozmieszczanie przyjętego materiału
• Współpraca z działem serwisu
• Aktualizacja bieżących zamówień w systemie

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
• Dobra organizacja pracy własnej
• Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie
• Znajomość języka angielskiego - mile widziane

Oferujemy:
• Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco
• Wynagrodzenie: 3000 netto
• Praca na pełen etat
• Stabilne zatrudnienie na stałe
• Miła, przyjazna atmosfera pracy
• Komfortowe warunki pracy
• Lokalizacja: Śródmieście
Wyświetleń:2609
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

2 500 zł/mies.

20 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika