To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Poznań.

Magazynier - Koninko z bezpłatnym dowozem z ronda Rataje

Poznań, Wielkopolskie, Rataje Dodane o 09:28, 1 listopada 2018, ID ogłoszenia: 487804925
18 zł/godz.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Business Line Support dla uznanej firmy dystrybucyjnej artykułów elektroinstalacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Pracownik kompletacji

Miejsce pracy: magazyn Koninko k/Poznania z bezpłatnym dowozem z ronda Rataje

Zadania
- kompletacja zamówień
- przygotowanie towaru do wysyłki
- kontrola dostaw towarów do magazynu

Oczekiwania
- doświadczenie w pracy w magazynie
- rzetelność w pracy

Oferta
- umowa zlecenie
- bezpłatny dowóz do pracy z Poznania
- praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 i 12-20

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Wyświetleń:688
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Business Line Support

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika