Magazynier - Kompletowanie Zamówień Internetowych

3 600 zł/mies.

Firma Mydecor Sp. z o.o. www.mydecor.pl z siedzibą przy ul.Ostródzkiej 112A w Warszawie działa na rynku od ponad 10 lat.

Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów plastycznych, dekoracyjnych i asortymentu party.

Obecnie poszukujemy do stałej i długofalowej współpracy odpowiedzialnych i pracowitych osób do obsługi zamówień internetowych.

ZADANIA :

• Kompletacja zamówień na podstawie otrzymanych dokumentów
• Przygotowanie listów przewozowych dla kurierów
• Pakowanie i nadawanie przesyłek ( POCZTA, KURIERZY)
• Przyjmowanie i kontrola dostaw
• Rozkładanie przyjętego towaru w oznaczonych miejscach w magazynie
• Zarządzanie magazynem materiałów do pakowania
• Dbałość o porządek w miejscu pracy
• Inwentaryzacje towarów

Oferujemy:
• Dobre i przyjazne warunki pracy w zgranym , stałym Zespole
• Stabilność zatrudnienia, rzetelne rozliczenia z pracownikami i płacę na czas
• Szansę zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Nasze oczekiwania:
• Poszukujemy osób niepalących , zainteresowanych długofalową współpracą, dynamicznych, uczciwych
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
• Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• Komunikatywność
• Rzetelność i dokładność
• Łatwe przyswajanie wiedzy
• Doświadczenie w obsłudze zamówień internetowych / OBSŁUDZE KLIENTA mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV przez wiadomości OLX.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Dodane o 13:26, 21 października 2020
  • Wyświetleń:998
  • ID ogłoszenia: 365256026

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Białołęka

O firmie
Artykuły plastyczne, szkolne, biurowe. Materiały do rękodzieła. Artykuły dekoracyjne i okolicznościowe. Party

Ogłoszenia użytkownika Mydecor