Obserwuj

Magazynier / kompletowanie zamówień

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 10:59, 12 listopada 2018, ID ogłoszenia: 459990721
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k - jako stabilna i rozpoznawalna agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników dla globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki.

Koncentrujemy się na prowadzeniu procesów rekrutacji, organizacji relokacji oraz legalnym zatrudnianiu pracowników zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Nasz stały wielokulturowy zespół specjalistów dobrze zna potrzeby oraz możliwości naszych klientów i pracowników. Obie strony traktujemy jako naszych partnerów, których interesy są dla nas tak samo ważne.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku - szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Krakowa - Brzegi, Kokotów
województwo: małopolskie

OPIS STANOWISKA

- kompletowanie zamówień na magazynie,
- lekki towar,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez 4 miesiące następnie umowa o pracę bezpośrednio zawierana z Pracodawcą,
- wynagrodzenie: podstawa 2100 zł brutto + premia uzależniona od ilości skompletowanych zamówień. Średnia wysokość premii to 2000 zł netto (na rękę) i nie jest mniejsza niż 700 zł netto (na rękę) co daje gwarantowane wynagrodzenie na poziomie 2200 zł netto
- praca w systemie zmianowym - 2 tygodnie w godzinach 20:00-4:00 następnie jeden tydzień w godzinach 14:00 - 22:00 od poniedziałku do piątku
- pracodawca orgaznizuje transport z wyznaczonych miejsc

WYMAGANIA

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku przy kompletowaniu zamówień, pracy ze skanerem,
- zaangażowanie,
- sumienność,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk „APLIKUJ".

HR QUALITY Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja Hr Quality

Brak zdjęcia

od 16 zł/godz.do 17 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 100 - 6 000 zł/mies.

O firmie

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasja realizują powierzone zadania.
... czytaj więcej