To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Magazynier dołącz do DSV od zaraz !

Opis
<p>Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby do naszego stałego zespołu w Sosnowcu na stanowisko:</p><p>
<strong>Magazynier </strong>

Miejsce pracy: DSV Sosnowiec - park logistyczny Panattoni Europe na granicy Sosnowca i Jaworzna.

<strong>OFERUJEMY:</strong></p><p>
• umowę o pracę – stabilne i atrakcyjne warunki !
• możliwość rozwoju zawodowego
• wsparcie doświadczonych specjalistów
• atrakcyjne wynagrodzenie
• praca 2 zmianowa - pn - pt.
• bardzo przyjazną atmosferę pracy w stałym , stabilnym zespole, nowoczesny magazyn
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku logistycznym

<strong>WYMAGANIA:</strong>

• doświadczenie w pracy jako pracownik magazynu </p><p>mile widziane doświadczenie i uprawnienia na wózek widłowy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• motywacja i chęć do pracy

<strong>OBOWIĄZKI:</strong>

• przygotowanie wysyłek towarów w magazynie
• rozładunek, załadunek i kompletacja towarów
• kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych/wydawanych
towarów
• praca ze skanerem

Nie czekaj - dołącz do Nas !!!

Prosimy o wysłanie CV za pomocą OLX.pl, skontaktujemy się jak najszybciej!

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest DSV Services Sp. z o.o z siedzibą w Pęcicach, przy ul. Sokołowskiej 64.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 17648
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy przez okres do 31/10/2019 i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę tymczasową. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do grupy DSV. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.</p>
  • Dodane o 11:03, 18 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 537512913

Ogłoszenia użytkownika Koordynator rekrutacji