To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Kraków.

Magazynier

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 11:12, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 524060356
Miejsce pracy: Kokotów k. Krakowa

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków
• Operowanie wózkiem widłowym

Oczekiwania
Jeśli:
• Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce
• Posiadasz uprawnienia UDT lub doświadczenie kierowania wózkiem widłowym, a chciałbyś zdobyć uprawnienia UDT z nami
• Posiadasz prawo jazdy kat. B
• Jesteś sumienny i odpowiedzialny… APLIKUJ!

Oferta
• Zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę!
• Atrakcyjny system premiowy
• Darmowa prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe
• Dofinansowanie wczasów, paczki dla dzieci, bony świąteczne
• Posiłki regeneracyjne
• Karta sportowa Multisport
• Zniżki na paliwo
• Karta SIM do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem
• Możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych firm logistycznych w Polsce

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 606 - pokaż numer telefonu - / 668 - pokaż numer telefonu -

Numer ref. MAG/035/KJA
Oferta dotyczy pracy stałej
Wyświetleń:480
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Pracownik Działu Windykacji (m/k)

Obsługa klienta / call center

6 maj

od 17 zł/godz.do 18 zł/godz.

Pracownik restauracji

Produkcja

dzisiaj
11:33

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika