To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Tymbark.

Magazynier

Tymbark, limanowski, Małopolskie Dodane o 17:50, 19 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 521253326
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.
Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zadania:
* Prace związane z komplementacją i transportem materiałów wózkami
widłowymi.

Wymagania:
* Uprawienia na wózek widłowy UDT
* Motywacja oraz chęć do pracy
* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
* Dokładność i odpowiedzialność
* Książeczka sanepid

Oferujemy:
* Umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin
* Wynagrodzenie w wysokości 3000 brutto

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wyświetleń:320
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Joanna Sado

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

17 maj

Automatyk Utrzymania Ruchu