Obserwuj

Magazynier

Zawiercie, zawierciański, Śląskie, Argentyna Dodane o 12:55, 9 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493507500

ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert 8631) pilnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier z obsługą wózka widłowego.

Miejsce pracy: Fugasówka

Zakres obowiązków:

-Bieżąca obsługa produkcji – dostarczanie surowca na halę produkcyjną z magazynu zewnętrznego,

-Przewożenie półproduktów pomiędzy poszczególnymi liniami produkcyjnymi,

-Rozładunek samochodów dostarczających surowiec

-Załadunek wyrobów gotowych na samochody

-Wsparcie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

-Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

-Aktualne uprawnienia na wózek widłowy,

-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-Umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia długofalowej współpracy,

-Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-Pracę w systemie 2 zmianowym ( poniedziałek – piątek ).

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie Cv lub kontakt osobisty w siedzibie biura ARK Agencji Pracy ul Wierzbowa 16 H Zawiercie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Renata

Brak zdjęcia

automatyk

Produkcja

31 paź

Zawiercie, zawierciański, Śląskie, Argentyna

Pokaż na mapie