To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w HR w Sosnowiec.

Magazynier

CadMax jest firmą outsourcingową, która z powodzeniem wspiera przedsiębiorstwa w rekrutacji pracowników, działaniach inżynieryjnych oraz procesach zakupowych. Budujemy zaufanie naszych pracowników, dzięki jasnym zasadom zatrudnienia, wspaniałej atmosferze oraz wsparciu, które otrzymują od nas, na każdym z etapów swojej kariery zawodowej. Agencja zatrudnienia nr 20836

Magazynier

Zadania:

• Obsługiwanie wózka widłowego, zgłaszanie ewentualnych awarii
• Przewożenie i rozmieszczanie towarów
• Dbanie o stan wózka - czyszczenie i konserwacja

Wymagania:

• Uprawnienia UDT;
• Gotowość do pracy zmianowej;
• Chęć do pracy.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub własną działalność;
• Praca od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14 -22)
• Ubezpieczenie na życie;
• Wsparcie przy rozpoczynaniu pracy;
• Pozytywną atmosferę.
  • Dodane o 20:22, 9 września 2020
  • Wyświetleń:1603
  • ID ogłoszenia: 623220651

Ogłoszenia użytkownika CadMax Mateusz Nowak