To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Chojnice.

Magazynier

3 500 - 4 500 zł/mies.

MEBLIK Sp.z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Topole k. Chojnic

Wynagrodzenie: 3500 – 4500 zł brutto

Meblik Sp. z o.o. wiodący producent mebli dziecięcych i młodzieżowych zatrudni pracownika produkcji na stanowisku Magazynier

Zakres obowiązków:

  • realizacja wydań oraz przyjęć towaru
  • składowanie gotowych elementów na magazynie
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • pakowanie towaru do wysyłki
  • umiejętność samodzielnej realizacji zadań pod względem organizacyjnym

Oczekujemy:

  • Uprawnienia i umiejętności prowadzenia wózków widłowych
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawa + premia

Jeśli jesteś dynamiczną i otwartą na nowa wyzwania osobą, prześlij nam swoje CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Klauzula o Ochronie Danych Osobowych).

  • Dodane o 13:22, 13 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1881
  • ID ogłoszenia: 607235367

Ogłoszenia użytkownika Meblik