To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Magazynier

Opis
Szukasz pracy na dłużej? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera, ale nadal chciałbyś się rozwijać w tym obszarze? Mamy pracę idealną dla Ciebie! Gwarantujemy zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta!

oferujemy
- wynagrodzenie godzinowe od 16,90 brutto + 20% premii + 400 zł dodatku zmianowego
- praca w systemie IV-brygadowym
- stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stałą (bezpośrednio u Pracodawcy)
- możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
- bogaty pakiet świadczeń (bilety do kina lub teatru, "wczasy pod gruszą", karta sportowa, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci)

zadania
- rozładunek dostaw, załadunek wyrobów własnych
- wydawanie oraz przyjmowanie na bieżąco w systemie (skanowanie etykiet) materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych
- sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania surowców na produkcję oraz ewentualnych logistycznych raportów niezgodności
- transport wewnątrz zakładu materiałów i wyrobów

oczekujemy
- wykształcenia zawodowego (mile widziane średnie)
- min. 1 roku doświadczenia na stanowisku magazyniera w firmach produkcyjnych
- umiejętności obsługi wózków widłowych i wymiany butli
- uprawnień na wózek widłowy z wymianą butli gazowych
- praktycznej umiejętności obsługi skanera
- mile wdziana znajomość programu SAP
- doświadczenia w pracy z dokumentacją magazynową
- umiejętności pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie IV-brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 16:32, 3 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 534597291

Ogłoszenia użytkownika Monika Kasolik