To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Opolskiem.

Magazynier

Opis
Interesuje Cię praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 -15.00? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe?
Dla naszego Klienta, lidera w produkcji quadów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier.

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- premię miesięczną do 10%!
- dofinansowanie do obiadów
- pracę na jedną zmianę w godzinach 7.00-15.00
- pracę od poniedziałku do piątku
- umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
- perspektywę długotrwałej współpracy
- pakiet benefitów RandstadPLUS (prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów)

zadania

- załadunek i rozładunek towaru
- dostarczanie części na produkcję
- układanie towaru na magazynie
- chęci do pracy na magazynie

oczekujemy

- motywacji do pracy
- uprawnień na wózki widłowe

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści MAGAZYN na nr 693 - pokaż numer telefonu - . Skontaktujemy się z Tobą!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 15:20, 3 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 534584952

Ogłoszenia użytkownika Marta Niewiara