Obserwuj

Łódź - łódzkie - Koordynator Kontraktów - Usługi Utrzymania Czystości

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 14:50, 13 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 472607179
  • ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat.
    Obecnie do jednej z naszych spółek - Aspen Sp. z o.o. działającej w sektorze utrzymania czystości poszukujemy osób na stanowisko:

    INSPEKTOR KONTRAKTÓW (Koordynator Kontraktów)
    dla usługi Utrzymania Czystości

    miejsce pracy : Łódź

    zadania :
    -prowadzenie analizy kosztowej podległego regionu
    -utrzymanie rentowności kontraktów zgodnie z zakładanym planem
    -nadzór, kontrola oraz delegowanie zadań dla podległych koordynatorów kontraktu
    -udział w rekrutacji podległego personelu
    -współpraca z Działami administracji Spółki
    -dbanie o dobro firmy i tworzenie pozytywnego wizerunku u klientów i kontrahentów

    Oczekujemy;
    -Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
    -znajomość usług utrzymania czystości
    -zdolności negocjacyjnych
    -umiejętności managerskich

    Oferujemy:
    -umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, w gronie
    wykwalifikowanej kadry
    • możliwości rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem:

    „Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Samodzielna KSIĘGOWA, Kraków

Finanse / księgowość

23 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

ATALIAN POLAND zatrudniająca 3 000 pracowników jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie usług Facility Management od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie technicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.
... czytaj więcej