Obserwuj

Lider -produkcja AGD - Sosnowiec

Sosnowiec, Śląskie Dodane o 13:02, 13 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499046447

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko lidera produkcji do naszego oddziału w Sosnowcu.

Opis stanowiska:

-koordynowanie i pomoc osobom w lepszym wykonaniu zadań
-zapewnienie obsady na zmiany produkcyjne
-sporządzanie raportów zewnętrznych oraz wewnętrznych
-wprowadzenie oraz szkolenie nowych osób
-współudział w tworzeniu i usprawnianiu procesów firmowych
-kontrolowanie procesu zwrotu towarów na magazynie
-dostarczaniem komponentów na linie produkcyjne
-wsparcie kierownika oddziału

Jakie wymagania musisz spełnić, aby ubiegać się o tę pracę?

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem
-umiejętność efektywnej komunikacji, samodzielności w podejmowaniu decyzji
-podstawowa znajomość komputera i korzystania z pakietu MS Office
-umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy:

-możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
-możliwość rozwoju w strukturach firmy
-umowę zlecenie z pełnym ZUSEM
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
-pracę od pon do pt na 3 zmiany
-stawkę podstawową 15zł brutto/h (praca w weekend płatna 100% 30zł brutto/h) + premię uzależnioną od wyników
-terminowe wypłaty

Nie wymagamy CV. Wystarczy Twój nr telefonu - oddzwonimy z propozycją spotkania.

Masz pytania - zadzwoń: 725 - pokaż numer telefonu -
Zachęcamy do rekrutacji on line: Przycisk Aplikuj

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Automotive Assembly Systems

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na naszej stronie internetowej - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!
... czytaj więcej