Lider procesów magazynowych

4 500 - 5 000 zł/mies.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider zespołu/ Lider procesów magazynowych

Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z Klientami oraz bieżące rozwiązywanie problemów
  • Zarządzanie 20 osobowym zespołem
  • Przydzielanie zadań pracownikom oraz kontrola ich pracy
  • Dbanie o płynność procesów w magazynie
  • Zarządzanie procesami magazynowymi
  • Monitoring wydajności indywidualnej pracownika oraz zespołu
  • Wdrażanie odpowiednich procesów i usprawnień

    Oczekujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Uprawnień na wózki widłowe wydanych przez UDT
  • Mile widziana zaawansowana znajomość programu Excel
  • Znajomości procesów magazynowych
  • Dyspozycyjności do pracy w trybie III zmianowym, także w niektóre weekendy

    Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe!
  • Pakietu sportowy w - kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Realne możliwości rozwoju

Jak przesłać CV?
Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 16:51, 26 czerwca 2020
  • Wyświetleń:973
  • ID ogłoszenia: 604346026
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, grodziski, Mazowieckie

O firmie
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Gi Group