To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Grodzisk Mazowiecki.

Lider grupy na magazynie!

7 000 zł/mies.

Szukasz dodatkowej pracy, którą będziesz mógł łączyć z obecną? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?

To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – Lidera w branży Logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy:

  • Szkolenie wprowadzające do roli Lidera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • Pakiet socjalny (pakiet sportowo-rekreacyjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne)
  • Karta rabatowa na zakupy w sklepach odzieżowych
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Możliwość ciągłego doskonalenia się i pogłębiania swojej wiedzy
  • Oferujemy pracę w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe funkcjonowanie działu magazynowego.
  • Dbanie o jakość obsługi Klienta.
  • Dbanie o pptymalny przepływ towaru.
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu do 15 - 20 osób.
  • Tworzenie grafików pracy.
  • Motywowanie i wspieranie zespołu w ich codziennej pracy.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Przywództwo oraz chęć współdziałania w grupie
  • Umiejętność wspierania oraz motywacji pracowników w ich codziennej pracy
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą osób
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 12:22, 2 października 2020
  • Wyświetleń:1334
  • ID ogłoszenia: 627860151

Ogłoszenia użytkownika Gi Group