LESZNO - umowa o pracę/ umowa zlecenie - Zakłady Bukmacherskie STS

Firma bukmacherska STS S.A. przyjmie do pracy na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta.

Miejsce pracy: Leszno

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za : zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę komputera i terminala płatniczego, sprzedaż kuponów, dbanie o dobry wizerunek firmy.

Praca również w weekendy i święta.

WYMAGANIA:

• wykształcenie średnie lub zawodowe

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• komunikatywność

• zaangażowanie

• mile widziane doświadczenie w handlu lub usługach

OFERUJEMY:

• umowę o pracę lub zlecenie (przy zleceniu wymagany status ucznia/studenta),

• pakiet szkoleń przygotowujących do pracy

• stałe wynagrodzenie + system premiowania

• karta MultiSport oraz dodatkowe ubezpieczenie

• darmowe bilety na wydarzenia sportowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV jedynie za pośrednictwem portalu OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez STS S.A. (dawniej:

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.) (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

  • Dodane o 11:18, 22 października 2020
  • Wyświetleń:21
  • ID ogłoszenia: 634691677

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Leszno, Wielkopolskie

O firmie
STS S.A. to największy polski operator zakładów bukmacherskich, działający na podstawie stosownych zezwoleń Ministra Finansów RP.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika STS S.A.