Obserwuj

Lektor Nauczyciel języka niemieckiego Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie, nowomiejski, Warmińsko-mazurskie Dodane o 15:36, 5 października 2018, ID ogłoszenia: 486742416

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem.

Aktualnie poszukujemy:

Lektora języka niemieckiego - od zaraz!

Miejsce pracy – Nowe Miasto Lubawskie

Poszukujemy osoby, która poprowadzi dla naszych Opiekunów szkolenie z języka niemieckiego od podstaw.

Miejsce odbywania się kursu - Nowe Miasto Lubawskie

Czas - około 4 tygodni, łącznie 60h zegarowych, godziny do ustalenia (mogą być popołudnia)

Wynagrodzenie - atrakcyjna stawka godzinowa!

Możliwość nawiązania stałej współpracy!

Zakres obowiązków:

·       prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych (3-4 razy w tygodniu po 3-4 godziny w Nowym Mieście Lubawskim). Godziny pracy do ustalenia!

Wymagania:

·       wykształcenie wyższe

·       biegła znajomość języka niemieckiego

·       doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych

·       zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·       łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

·       atrakcyjne godzinowe wynagrodzenie;

·       elastyczne godziny pracy;

·       pracę w firmie będącej liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim;

·       długofalową współpracę.

·       opracowany program szkoleniowy oraz materiały!

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 502 - pokaż numer telefonu -

Lub wyślij swoje CV wypełniając formularz z poniższego linku:

(Skopiuj link do przeglądarki)

Lub skopiuj ten link i dokończ aplikację:

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Promedica24

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Nowe Miasto Lubawskie, nowomiejski, Warmińsko-mazurskie

Pokaż na mapie