To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Żory.

Lekka praca-rekrutacja we wtorek i zatrudnienie, zatrudnienie od ZARAZ

Żory, Śląskie Dodane o 10:56, 11 lutego 2019, ID ogłoszenia: 506721333
Poszukujesz pracy? Zaufaj liderowi rynku branży HR- od ponad dwudziestu lat pomagamy kandydatom w znalezieniu satysfakcjonującej pracy, a pracodawcom- w znalezieniu dobrych pracowników!
Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA ŻORY" na numer 601 - pokaż numer telefonu - a oddzwonimy! Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się jeszcze w tym tygodniu!

oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta
- wynagrodzenie zasadnicze plus premia
- pracę na terenach przemysłowych w Żorach
- szybki proces rekrutacyjny bezpośrednio na terenie firmy połączony z pokazaniem i oprowadzeniem po hali produkcyjnej
Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:
- karta sportowa OK System,
- prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),
A także w ramach benefitów jednorazowych:
- bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
- zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
- kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania
- obsługa maszyn
- proste prace manualne
- pakowanie produktów
- kontrola jakości produktu gotowego

oczekujemy
- gotowości podjęcia od zaraz pracy w systemie trzyzmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA ŻORY" na numer 601 - pokaż numer telefonu - a oddzwonimy! Najbliższe spotkanie rekrutacyjne jeszcze w tym tygodniu.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 47
Wyświetleń:2077
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Tomasz Krasicki

operator maszyn - elektryk

Produkcja

wczoraj
19:06

od 3 400 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Customer Service Manager

Obsługa klienta / call center

1 lut

stażysta / stażystka w Zespole Marketingu

Marketing / PR / media

15 lut

1 lut

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika